Megan Fox w filmie Wojownicze Żółwie Ninja. Wszystko o produkcji i roli Megan jako April O'Neil.

Fani Wojowniczych Żółwi Ninja mogą czuć się szczęśliwi, bo do kin w 2014 roku wchodzi remake filmu, którego oryginalny tytuł to "Teenage Mutant Ninja Turtles". Powody do zadowolenia mają także wielbiciele talentu i urody Megan Fox, która wcieli się w rolę rudowłosej dziennikarki April O'Neil. Reżyseria: Jonathan Liebesman Scenariusz: Josh Appelbaum, André Nemec, Evan Daugherty. Obsada: Megan Fox (April O'Neil), Pete Ploszek (Leonardo), Alan Ritchson (Raphael), William Fichtner (Shredder), Will Arnett (Vernon Fenwick), Noel Fisher (Michelangelo), Whoopi Goldberg (Bernadette Thompson), Danny Woodburn (Splinter), Jeremy Howard (Donatello) i inni. Premiera: 8 sierpnia 2014 W Polsce film będzie dostępny z dubbingiem w 2D i 3D.

Fabuła:

Ciemność ogarnęła Nowy Jork gdy Shredder w żelaznym uścisku trzyma najważniejsze obszary życia miasta — od policji po polityków. Przyszłość wydaje się niepewna, aż do momentu gdy do akcji wkraczają czterej bracia, którzy odkrywają swoje przeznaczenie jako Wojownicze Żółwie Ninja. Leonardo, Raphael, Michelangelo i Daonatello wraz z piękną i nieustraszoną reporterką April O'Neil i kamerzystą Vernem Fenwickiem muszą przeciwstawić się Shredderowi i uratować miasto przed zagładą (Paramount Pictures).

Wojownicze Żółwie Ninja 2014 — oficjalny polski zwiastun

Oficjalny zwiastun filmu Wojownicze Żółwie Ninja, wyprodukowanego przez Michaela Baya z Megan Fox i Willem Arnettem w rolach głównych. W kinach od 8 sierpnia.

WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA - Oficjalny zwiastun teaserowy - Poland (HD)

Pierwszy oficjalny zwiastun filmu Wojownicze Żółwie Ninja 2014.

TMNT "Puk, puk" — nowy zwiastun filmu [HD] z Megan Fox

Teenage Mutant Ninja Turtles Official ''Knock Knock'' Movie Trailer [2014] [HD] Megan Fox

Teenage Mutant Ninja Turtles - "Justice" TV Spot

Nowy spot telewizyjny promujący Wojownicze Żółwie Ninja.

Zdjęcia z planu filmowego

Plakaty i ujęcia z filmu

fot. Paramount Pictures

2 komentarze

Skomentuj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.