Wesołych Świąt Kochani !

Najdroższe fanki i fani Megan Fox, czegóż Wam życzyć na te trwające już Święta Bożego Narodzenia i nadchodzący wielkimi krokami Nowy Rok? Przede wszystkim dużo zdrowia, ciepła rodzinnego i miłości na co dzień. Jak najwięcej pięknych chwil i wszystkiego, czego sami sobie życzycie. Nam wszystkim życzę kolejnego pięknego roku dla Megan, z przynajmniej kilkoma świetnymi rolami, sesjami zdjęciowymi i, kto wie, może kolejnym potomkiem... Wesołych Świąt i Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku Kochani ! Mateusz meganfox.pl

Megan, notebooki, delfiny i tapety

Piękna niewiasta, stworzenia morskie i nowoczesne technologie - cóż za połączenie. Megan Fox reklamująca notebooki Acera może dziwić, ale jednocześnie cel osiąga - o tym się mówi. Serwisy technologiczne, oraz te zajmujące się marketingiem i mediami, zachodziły w głowę jak skomentować to niecodzienne połączenie. Niektórzy redaktorzy zastanawiali się kto tak na prawdę kogo promuje - Megan Fox Acera, czy... Acer Megan Fox. Tak czy inaczej nas cieszy, że możemy zobaczyć Foxy w nowej, całkiem ciekawej odsłonie. Meg zawitała też na polskie strony firmy, okraszone filmikiem promocyjnym, kilkoma interesującymi fotkami i tapetami na pulpit. Co myślicie o tej kampanii?

Megan Fox chce się pozbyć tatuażu Marylin Monroe !

[Not a valid template] Jest jedną z jej najbardziej charakterystycznych cech zewnętrznych, a właściwie, można już powoli mówić, że był. Tatuaż z twarzą Maryline Monroe, który do tej pory zdobił przedramię Megan Fox, wkrótce stamtąd zniknie. Już teraz jest prawie niewidoczny, a Foxy już planuje kolejne zabiegi aby pozbyć się go zupełnie.
" Zrobiłam go kiedy miałam 18-ście lat. Maryline to w gruncie rzeczy była bardzo tragiczna postać i zdałam sobie ostatnio sprawę, że są lepsze rzeczy, które można sobie wytatuować na ciele, niż wizerunek osoby, w której życiu było tyle cierpienia i negatywnych spraw. Dojrzałam do decyzji o usunięciu kilku moich tatuaży; Brian też je usuwa."
Z równie ciekawych rzeczy, z tego krótkiego wywiadu dowiadujemy się, że Meg była ostatnio na diecie wegańskiej, a obecnie stara się...przytyć.
"Bez żadnego wysiłku, w naturalny sposób, przychodzi mi chudnięcie, i wtedy ludzie zaczynają się o mnie martwić. Postanowiłam więc zadbać o siebie i nieco przytyć. Zobaczymy jak to wyjdzie."
httpv://www.youtube.com/watch?v=QhU3zsUcSPU