Megan zagra w kolejnej odsłonie Wojowniczych Żółwi Ninja

Plakat filmu TMNT z Megan Fox

Wydawało się, że współpraca Megan Fox i Michaela Bay'a nie będzie już możliwa. Nic bardziej mylnego. Amerykański reżyser i producent filmowy zamierza obsadzić Meg w głównej roli kobiecej w kolejnej części Wojowniczych Żółwi Ninja.

Wróbelki ćwierkają, że rolę, w planowanej na maj 2014 roku produkcji, Megan dostała dzięki przeproszeniu się z Bayem, z którym pracowała przy dwóch częściach Transformers. Swego czasu, w jednym z wywiadów Megan porównała słynnego reżysera do Hitlera, co sprawiło, że nie pojawiła się w trzeciej części sequela. Według amerykańskich dziennikarzy z magazynów plotkarskich, to Megan pierwsza wyciągnęła rękę i zdecydowała się przeprosić Bay'a, któremu przecież sporo zawdzięcza.
"Megan przełknęła swoją dumę, chwyciła za telefon i zadzwoniła do niego, aby przeprosić i wyjaśnić nieporozumienia, które pomiędzy nimi zaistniały. Powiedziała mu także jak bardzo jest mu wdzięczna za role w Transformers, i jak bardzo nie w porządku było to co o nim powiedziała"
Jak widać przeprosiny zostały przyjęte, bo Bay na swojej stronie internetowej napisał ostatnio: "Megan Fox wraca do naszej filmowej rodziny". Megan w filmie Wojownicze Żółwie Ninja wcieli się w rolę dziennikarki April O'Neil. W nakręconym w 2007 roku filmie animowanym zagrała ją Sarah Michelle Gellar.

Skomentuj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.