Megan w pełni skupiona na rodzinie; kariera musi poczekać

Piękna mama i żona — Megan Fox

Co dalej z filmową karierą Foxy?

Fani wiedzą dobrze, że Megan Fox nie jest typem aktorki, która chwyta się każdej produkcji, żeby tylko zaistnieć. Zwłaszcza w ostatnim czasie Meg dobiera role bardzo uważnie. Dziś twierdzi, że jej serce jest przy rodzinie, a praca musi zejść na dalszy plan.
Nigdy nie byłam jakoś przesadnie ambitną, zorientowaną na karierę dziewczyną, a teraz, gdy jestem mamą dwóch chłopców, jest bardzo trudno pracować nad filmem, zwłaszcza jeśli twoje serce jest przy rodzinie.
Takiej wypowiedzi 28-letnia Megan udzieliła magazynowi "Parents". Przypominamy, że jest ona mamą 2-letniego Noah Shannon Greena i 4-miesięcznego Bodhi Ransom Greena. Jest także przybraną matką 12-letniego Kassius'a, syna Briana Austina Greena z poprzedniego związku. Oczywiście Foxy nie rozstaje się całkiem z filmem. Zapowiedziała, że zamierza pracować, ale tylko na tyle, aby móc zapewnić odpowiedni byt swoim dziecio,
Muszę zagrać przynajmniej w jednym filmie na rok, tak aby móc inwestować w przyszłość moich dzieci
Interesują mnie przede wszystkim role w produkcjach, które będą kręcone na miejscu w LA, takie w których będę musiała spędzić tylko 10-20 dni na planie. Wszystko po to, aby być z dala od dzieci najmniej jak to możliwe.
No cóż, z jednej strony pochwalamy taką postawę i nie dziwimy się, z drugiej zaś z łezką w oku przyjmujemy wiadomość, że tak piękną aktorkę będziemy oglądać na ekranie zdecydowanie rzadziej niż byśmy tego chcieli. ;)

Skomentuj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.