Megan urodziła chłopczyka !

Megan Fox w ciąży
Mamy dzisiaj dla Was dobre wieści. Megan urodziła zdrowego, szczęśliwego synka o imieniu Noah Shannon Green. Świeżo upieczona mama czuje się dobrze i kieruje parę słów do swoich fanów na Facebooku.  Chociaż od narodzin dziecka Megan Fox i Briana Austina Greena minął już prawie miesiąc, to dopiero teraz para zdecydowała się wydać oficjalne oświadczenie w tej sprawie:
"Mieliśmy wielkie szczęście spędzić ostatnie kilka tygodni w zaciszu domowym, bez zgiełku. Chciałabym jednak poinformować was wszystkich o tym co wydarzyło się ostatnio, zanim zrobi to ktoś inny. 27 września przyszedł na synek - Noah Shannon Green. Jest zdrowy, szczęśliwy i idealny. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy nazwać się rodzicami tej pięknej duszyczki i jestem nieskończenie wdzięczna Bogu, że pozwolił mi poznać tak bezgraniczną  i czystą miłość. Dziękuję wszystkim wam, którzy zechcą przesłać w naszą stronę swoją pozytywną energię i życzenia. Niech Bóg błogosławi was i wasze rodziny."
Jak widać to wydarzenie mocno odcisnęło się na osobowości Megan. Z pewnością zobaczymy ją teraz w nieco dojrzalszych, poważniejszych rolach. Serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia od całej społeczności polskich fanów !

1 komentarze

  1. En el Laboratorio de Cómputo de la Facultad de Ciencias de la UNI ofrecemos cursos dirigido a los docentes para que apliquen en sus respectivos Centros Educativos las Nuevas Tecnologías de la Informática y la Comunicación.ciencias.uni.edu.pe (Lima – Perú)

Skomentuj