Megan nie chce by widziano ją nago

Mimo, że wielu z nas widziało bardzo odważne zdjęcia Megan Fox niejednokrotnie, to sama aktorka wyraźnie dała znać, że nie posunie się dalej niż do zdjęć w bieliźnie... przynajmniej na razie.

Po tym jak jedna ze stron internetowych opublikowała zdjęcie gdzie Megan jest zupełnie naga, sama zainteresowana postanowiła zainterweniować w tej sprawie. Okazuje się bowiem, że Foxy nigdy nago nie pozowała, a zdjęcie zostało - jak to się ładnie mówi - sfotoszopowane. Jej prawnicy zagrozili administratorom serwisu, że jeśli nie usuną fotografii, sprawa zostanie rozstrzygnięta w sądzie. Na tę groźbę przedstawiciel popularnej satyrycznej strony odpowiedział:
Chociaż doceniamy fakt, że Megan Fox stara się bronić swojego wizerunku, to mimo wszystko trudno nam uwierzyć, że reputacja kobiety, która w dwóch filmach Transformers nie robiła nic innego oprócz pochylania się i pokazywania dekoltu, może zostać zniszczona przez ewidentnie satyryczną stronę internetową.
Pozostaje pytanie: czy Megan rzeczywiście jest nadwrażliwa i brakuje jej dystansu do siebie, czy raczej umieszczający zdjęcie przekroczyli granicę dobrego smaku i nie uszanowali decyzji aktorki do pozostawienia tej, intymnej sfery swojego życia dla siebie i osób bliskich? Niewątpliwie jest grupka fanów, która czeka z niecierpliwością na rozbieraną sesję Megan Fox. Pozwólmy jednak niech to ona zadecyduje kiedy i czy w ogóle chce abyśmy zobaczyli ją nago. Tymczasem odsyłam do galerii "10 najseksowniejszych zdjęć Megan Fox" ;)

Skomentuj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.