Megan Fox chce się pozbyć tatuażu Marylin Monroe !

[Not a valid template] Jest jedną z jej najbardziej charakterystycznych cech zewnętrznych, a właściwie, można już powoli mówić, że był. Tatuaż z twarzą Maryline Monroe, który do tej pory zdobił przedramię Megan Fox, wkrótce stamtąd zniknie. Już teraz jest prawie niewidoczny, a Foxy już planuje kolejne zabiegi aby pozbyć się go zupełnie.
" Zrobiłam go kiedy miałam 18-ście lat. Maryline to w gruncie rzeczy była bardzo tragiczna postać i zdałam sobie ostatnio sprawę, że są lepsze rzeczy, które można sobie wytatuować na ciele, niż wizerunek osoby, w której życiu było tyle cierpienia i negatywnych spraw. Dojrzałam do decyzji o usunięciu kilku moich tatuaży; Brian też je usuwa."
Z równie ciekawych rzeczy, z tego krótkiego wywiadu dowiadujemy się, że Meg była ostatnio na diecie wegańskiej, a obecnie stara się...przytyć.
"Bez żadnego wysiłku, w naturalny sposób, przychodzi mi chudnięcie, i wtedy ludzie zaczynają się o mnie martwić. Postanowiłam więc zadbać o siebie i nieco przytyć. Zobaczymy jak to wyjdzie."
httpv://www.youtube.com/watch?v=QhU3zsUcSPU

Skomentuj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.