Megan będzie miała drugiego synka

Megan Fox i Brian Austin Green
Jak wiemy już od dłuższego czasu Megan spodziewa się drugiego dziecka. Rodzice poznali płeć dziecka niedawno i jak się okazało piękna aktorka będzie miała drugiego synka. W zeszłym roku na świat przyszedł Noah, pierworodny syn Megan i Briana Austina Greena. Tym razem, choć niektóre media donosiły o tym, iż Foxy chciała córeczki, to także będzie chłopiec. Wygląda więc na to, że jeszcze przynajmniej przez jakiś czas Meg pozostanie jedyną kobietą w domu. Jej mąż ma już 11-sto letniego syna z poprzedniego związku. Anonimowy przyjaciel pary powiedział amerykańskiej prasie, że "obydwoje są bardzo szczęśliwi" po odebraniu wyników badań. Kilka tygodni wcześniej Green deklarował, że płeć dziecka nie jest tak istotna, a znacznie ważniejsze jest, aby przyszło na świat zdrowe. Mąż Megan ma jednak obawy co do tego jak uda im się pogodzić napięte grafiki z wychowaniem trójki dzieci.
Naprawdę nie wiem jak my to zrobimy. Rozmawiamy o tym codziennie. Zobaczymy jak już mały przyjdzie na świat. Zresztą, ludzie nie w takich sytuacjach dają sobie radę.
Megan i Brian spotykają się od 2004 roku, a w 2010 wzięli ślub. Dwa lata później na świat przyszedł ich pierworodny syn, Noah Shannon Green.  

Skomentuj