10 + najseksowniejszych zdjęć Megan Fox

Seksowna Megan Fox 10
Dziś nietypowy post. Będzie to zestawienie dziesięciu najbardziej seksownych zdjęć Megan Fox, które pojawiły się w sieci. Zestawienie oczywiście subiektywne, ale mam nadzieję, że chociaż część wyborów Was usatysfakcjonuje. Fraza „megan fox nago” jest jednym z najczęstszych haseł wpisywanych do wyszukiwarki z wszystkich fraz związanych z Megan. Jak wiecie jednak, Megan nie pozuje nago (przynajmniej do tej pory nikomu - nawet Playboyowi - nie udało się nakłonić jej do rozbieranej sesji). Pozostaje nam zatem nacieszyć wzrok, ale na jej warunkach. Oznacza to mniej więcej tyle, że zobaczymy ją w seksownych pozach, bardzo gorących sesjach, ale zawsze albo w bieliźnie, albo w bikini – nigdy jednak zupełnie nago. Zaczynajmy.

10.megan fox nago

9. Seksowna Megan Fox 9

8.Seksowna Megan Fox 8

7.Seksowna Megan Fox 7

6.Seksowna Megan Fox 6

5.Seksowna Megan Fox 54.Seksowna Megan Fox 4

3.Seksowna Megan Fox 3

2.Seksowna Megan Fox 2

1. Seksowna Megan Fox 10

+Seksowna Megan Fox +

Megan Fox w staniku

Ostatnie zdjęcie musiało się tu znaleźć. Wszyscy, którzy oglądali Transformers potwierdzą, że ta scena prawdopodobnie mocno przyłożyła się do ocieplenia klimatu na Ziemi, no a przynajmniej rozgrzała większą część męskich widzów. Jeśli uważasz, że jakaś fotka powinna się tu znaleźć, a z jakichś przyczyn jej tu nie ma, daj znać w komentarzach.  Mam nadzieję, że się podobało ;P

Czy zobaczymy Megan Fox nago

Megan jest jedną z tych gwiazd, które mimo iż są uważane za niezwykle seksowne, to otwarcie deklarują, że nie będą pozować nago, ani też rozbierać się wcielając się w role filmowe. Nie możemy liczyć, że zobaczymy Megan Fox bez ubrań w najbliższym czasie, zwłaszcza, że jako matka trójki dzieci uważa ona, że nie powinna, dla ich dobra, rozbierać się publicznie.
Macierzyństwo zmienia zupełnie spojrzenie na swoją seksualność pokazywaną na ekranie. Będę teraz bardziej ostrożna w dobrze ról, gdyż nie chcę, aby moje dzieci, gdy już będą w wieku szkolnym, musiały mierzyć się z docinkami rówieśników na ten temat
Jak widzicie nie ma możliwości zobaczenia Foxy bez ubrania, a wszystkie zdjęcia w sieci, które tak ją prezentują są dziełem Photoshopa. Może to i lepiej, bo dobrze wiedzieć, że nawet w dzisiejszych czasach nie wszystko jest na sprzedaż.

8 komentarze

  1. poproszę najnowsze zdjęcie MEGAN z TURTLESÓW jak wychyla się z ciężarówki i robi zdjęcia żółwiom a patrzy akurat na nią kolega redaktor. UJĘCIE CUUUDOOOWNE !!!!!

Skomentuj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.